Gülben Ergen’Nin İkizlerinin İsimleri

Erken doğum yapan Gülben Ergen’in ikiz bebekleri nin isimleri belli oldu.
Güzel sanatçı Gülben Ergen, hamileliğinin 7. ayında doğum yaptı
Atlas adında 2.5 yaşında bir oğlu olan sanatçı, erken doğumla dünyaya gelen erkek bebeklerinden birine Ares, diğerine Güney ismini verdiler.

Mustafa Erdoğan, Haberi Hakkari’de aldı
Doğumun gerçekleştiği Acıbadem Hastanesi’nde basın toplantısı düzenleyen Mustafa Erdoğan, doğum haberini Hakkari’de aldığını söyledi.
‘Eşime minnettarım’
Doğumu gerçekleştiren Kadın Hastalıkları Uzmanı Dr. Süreyya Menteş ve Yoğun Bakım Uzmanı Dr. Pınar Dayanıklı ile basın mensuplarının karşısına geçen Erdoğan, “İkinci kez baba olmaktan dolayı mutluyum. Doğum dün gerçekleşti. Aceleci ikizler Ares ve Güney, 7 ay bir haftalıkken dünyaya geldiler.

Ben bir festival için Hakkari’deydim. Haberi orada aldım ve hemen İstanbul’a geldim. Eşime bana bu mutluluğu yaşattığı için minettarım. Doğum, beklediğimizden erken gerçekleşti. İkiz doğumlarda normal bir durummuş. Ares ve Güney için tek temennim, barış içinde bir dünyada yaşamaları” dedi.

Durumları çok iyi
Mustafa Erdoğan, ikizlerden Güney’in sarışın, Ares’in ise esmer bir bebek olduğunu da ifade ederek, “Eşim ve çocukların durumu iyi” diye konuştu.

Kaynak:Ensonhaber

Etiketler:
Henüz yorum yok.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.